HENKILÖSTÖ

Tavoitat henkilökuntamme sekä puhelimitse että sähköpostitse virka-aikana klo 8.00 – 16.00. Kiireellisissä asioissa virka-ajan ulkopuolella voit olla yhteydessä Aila Tarkiaiseen, p. 044 340 8657. Pyydämme varaamaan ajan asiasi hoitoa varten, jotta voimme palvella Sinua parhaiten. Laskut, kuitit ja muut asiakirjat voit toki toimittaa tilitoimistolle ilman ajanvarausta.

henkilosto_2

Aila Tarkiainen,
yrittäjä
Puhelin 044 340 8657
Sähköposti aila.tarkiainen@pajutar.fi

Sofia Tervonen,
hallintovastaava
palkanlaskenta ja kirjanpito
Puhelin 050 310 5854
Sähköposti sofia.tervonen@pajutar.fi

Katri Sojakka,
asiakkuusvastaava
kirjanpito ja laskutus
Puhelin 050 339 8902
Sähköposti katri.sojakka@pajutar.fi

Elina Hämäläinen,
kirjanpito, laskutus ja tietosuoja
Puhelin 045 231 3929
Sähköposti elina.hamalainen@pajutar.fi

Niko Anttonen,
kirjanpito ja verotus
Puhelin 050 302 1426
Sähköposti niko.anttonen@pajutar.fi

Anni Dyster,
kirjanpito ja palkanlaskenta
Puhelin 045 204 8891
Sähköposti
anni.dyster@pajutar.fi

Reijo Kakriainen,
kiinteistönhoitaja
Puhelin 040 084 8199

Nelly, Netta ja Nella, toimistokoirat

YHTEISTYÖKUMPPANIT

ATar Tilipalvelu Tarkiainen Oy:n yhteistyökumppaneita ovat

Lakiasiaintoimisto Pia Levänen
www.pialevanen.fi
lakiasiaintoimisto@pialevanen.fi